I Zlot Kadry Wędrowniczej

23 mar

I Zlot Kadry Wędrowniczej Chorągwi Łódzkiej “OPEN YOUR MIND” jest imprezą, która stanowi swojego rodzaju kontynuację sejmików wędrowniczych organizowanych do tej pory pod tą samą nazwą przez referat wędrowniczy Chorągwi Łódzkiej. Ten niesamowity zlot odbędzie się w dniach 25-27.04.2014 r.

W tym roku coroczne wydarzenie zmienia się swój charakter, staje się imprezą plenerową, podzieloną na 6 bloków tematycznych oraz przeznaczoną dla zdecydowanie większej ilości osób. Przy jej tworzeniu biorą udział nie tylko instruktorzy Chorągwi Łódzkiej, ale również instruktorzy-specjaliści z całej Polski.

Oprócz treści programowych reazliwoanych na poszczególnych zlotach przewiedziane jest wiele dodatkowych o atrkacji, o których można poczytać w zakładce “Co jeszcze?”.

W imieniu kadry zlotu zachęcamy do zgłaszania się! 🙂

Zobacz stronę ZLOTU: TUTAJ

I zlot kadry wedrowniczej