I Wiosenny Biwak Integracyjny za nami

6 kwi

Niezbyt często mamy okazję spotkać się w szerszym gronie, więc w miniony weekend wędrownicy oraz instruktorzy z naszego hufca wybrali się na I Wiosenny Biwak Integracyjny w Lubrzy – pięknej i malowniczej miejscowości otoczonej trzema jeziorami.

Już w piątek odbyły się pierwsze wspólne zajęcia, podczas których uczestnicy zapoznali się z koncepcją Cashflow, znanej na całym świecie gry biznesmana Roberta Kiyosaki. Następnego dnia mimo niezbyt sprzyjającej pogody wszyscy pełni energii, chętnie wybrali się na pieszą wycieczkę do bunkrów MRU. Po powrocie podzieleni na kilkuosobowe grupy wędrownicy, stworzyli własne osady podczas gry ekonomicznej, która tak bardzo wszystkich wciągnęła, że zdawała się nie mieć końca. Nie zabrakło wieczornego śpiewogrania, które cieszyło się jak zawsze dużym zainteresowaniem. Przy dźwiękach gitary  i blasku świec każdy mógł  poczuć wspaniałą więź łączącą naszą harcerską rodzinę.

Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, wszyscy uczestnicy z nowymi przyjaźniami oraz dużą dawką pozytywnych myśli, wrócili do Zielonej Góry i z niecierpliwością wyczekują kolejnej okazji do tak licznego spotkania!