Hufcowy zespół programowy rekrutuje!

16 wrz

Czy przed snem Twoja głowa jest pełna myśli biegających wśród przestworzy wyobraźni, a pomysły związane ze szkołą, studiami, pracą czy drużyną same pukają do drzwi Twojej podświadomości? Jeżeli tak – to lepiej je zapisuj i dołącz do hufcowego zespołu programowego, ponieważ potrzeba w nim ludzi właśnie takich jak Ty!

Zatrzymujesz się czasem na chwilę, patrzysz na jakiś przedmiot i wymyślasz dla niego nowe zastosowanie? Wszyscy tylko powtarzają w kółko, że masz „głowę w chmurach”, a Ty po prostu na każdym kroku widzisz rzeczy, które Cię inspirują i chciałbyś sięgnąć gwiazd!

Od dłuższego czasu w naszym hufcu działa zespół programowy, a teraz oficjalnie został powołany w nowym składzie:

Szefowa zespołu: Iga Owsińska
Zestępczyni szefowej: Natalia Stodolna
Członkowie: Julia Kurowiak, Hania Januszek, Piotr Januszek, Hania Florkowska
i Natalia Hołobotowska

Zachęcamy wszystkie osoby po 14 roku życia, które szukają pola na którym mogą się spełniać – fantazjować, inspirować siebie i innych – do dołączenia do zespołu. Razem będziemy opracowywać propozycje programowe dla drużyn, wspierać drużyny w każdy możliwy sposób,
a także odpowiadać za stronę programową wydarzeń hufcowych.

Wystarczy wypełnić ankietę, i samemu się przekonać, że WARTO!