Hufcowy Rozkład Jazdy na najbliższe miesiące

14 mar

Zaobserwowano, że wraz z wczesnym nadejściem tegorocznej wiosny nie tylko niedźwiedzie i wiewiórki budzą się z zimowego letargu. Gdy o feriach szkolnych już nikt nie pamięta, a studenci rozliczyli się już ze słynnych zielonych książeczek do życia budzi się społeczność harcerzy. Nagle, niewiadomo kiedy, okazuje się, że pierwszy wolny od harcerstwa weekend mamy w październiku.

Startują kursy, warsztaty, gry i zbiórki terenowe, biwaki i wyjazdy wiosenne, a przy tym wszystkim rozpoczynają się przygotowania do Harcerskiej Akcji Letniej. Wszystkim, którzy się rozpędzają i wrzucają na wiosnę wyższy bieg życzymy wytrwałości i przypominamy o najważniejszych zbliżających się wydarzeniach.

15.03 – zakończenie zgłoszeń na zlot kadry – zgłoszenia zbierają i wysyłają drużynowi do phm. Anny Sołtysiak (w zgłoszeniu należy podać – imię i nazwisko, wybrany szlak)

20 – 22.03 i 27 – 29.03 – Kurs Drużynowych Gromad Zuchowych/ Drużyn Wędrowniczych

23/24.03. – Komisja Stopni Instruktorskich

7.04. – Hufcowa dyskusja dot. nowej redakcji Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego

18.04. – Kniejowa Impreza Na Orientację

19.04. – Wyjazd do Berlina

16 – 17.05 – JOTT

29 – 31.05 – Wiosenny Biwak Integracyjny

O wydarzeniach będziemy na bieżąco przypominać w aktualnościach, kalendarzu i tradycyjnie na naszym Fan Page’u na Facebooku.

pwd. Eliza Zaborowska
szef zespołu promocji i informacji Hufca Zielona Góra ZHP