Hufcowy Dzień Myśli Braterskiej 2022

31 sty

Przed nami bardzo ważne święto! Mamy nadzieję, że każdy z Nas wie, że chodzi o Dzień Myśli Braterskiej. Chcielibyśmy, żeby każdy z harcerzy naszego hufca o tym pamiętał nie tylko przychodząc na zbiórki hufcowe, ale również planując pracę Waszej drużyny i zastępów. WSZYSTKO LEŻY W WASZYCH RĘKACH!

Uczestnicy będą mieli okazję wcielić się w PAC-MANY. Wśród labiryntu naszego miasta, będzie można odnaleźć żetony DMB. Oczywiście za rogiem kryć się mogą złe Duszki, na które każdy musi uważać! Po więcej informacji i szczegółów zapraszamy 19.02 na Plac Bohaterów w Zielonej Górze! 

TERMIN: 19.02.2022r (bardzo blisko do 22.02) START: Plac Bohaterów, godz. 11:00 KONIEC: godz. 14:00 ZGŁOSZENIA: do 08.02.2022 poprzez ankietę zgłoszeniową (zgłaszamy cały patrol) PATROL: składać się może z 5-10 osób (w razie minimalnie większej lub mniejszej ilości osób informację należy przekazać do zespołu programowego) KOSZT: Opłacone składki członkowskie

Z otchłani gier komputerowych,
Zespół programowy