Hufcowe warsztaty on-line – HAL 2020

18 maj

Harcerska Akcja Letnia zbliża się wielkimi krokami. Wiemy doskonale, że tegoroczne obozy, jeśli się odbędą, nie będą dokładnie takie jak te dotychczas. Jest jednak cień szansy, że na te obozy wyjedziemy, bo przecież to naturalne podsumowanie całego roku harcerskiego. Żeby nasze obozy były atrakcyjne, trzeba zdecydowanie pomyśleć o ich programie i ubrać go w odpowiednią fabułę. Ale zaraz zaraz, jak to się robi? Skąd mam wziąć na to pomysł? Od czego zacząć?

Na te, ale także na wiele innych pytań związanych z programem w Waszych drużynach, znajdziecie odpowiedź na warsztatach „zaPROGRAMuj swoją drużynę II”.

Warsztaty (on-line oczywiście) poprowadzi phm. Natalia Hołobotowska, a do udziału w nich zapraszamy wszystkich drużynowych, przybocznych i programowców naszego hufca.

Uwaga!
Aby wziąć udział w warsztatach, należy zgłosić się za pomocą ankiety, która dostępna jest pod tym adresem: https://tiny.pl/7tzft

Ostateczny termin zgłoszeń mija 19 maja!