hm. Irena Sobańska odeszła na wieczną wartę

5 kwi

W poniedziałek, 3.04.2018, na wieczną wartę odeszła dh. hm. Irena Sobańska – wieloletnia instruktorka ZHP w Hufcu Żary i Hufcu Zielona Góra, współzałożycielka Harcmistrzowskiego Kręgu Instruktorskiego „Czerwona Szpilka”, kierownik Harcerskiego Zespołu Artystycznego „Chichoty”, drużynowa w Szczepie Harcerskim „Lubuszan”.

 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 10:00 w piątek 6 kwietnia 2018 roku na Cmentarzu Komunalnym (nowym) w Zielonej Górze przy ul. Wrocławskiej – zbiórka przy kaplicy na nowym cmentarzu o godz. 09:50. Ostatnią wolą druhny Irenki był harcerski pogrzeb, zachęcamy do pojawienia się i uczczenia pamięci naszej instruktorki.

 

Komendant Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP hm. Grzegorz Bazydło wydał Rozkaz Specjalny S1/2018 z dnia 03.04.2018, w którym m.in. ogłosił do 13 kwietnia br. żałobę we wszystkich jednostkach organizacyjnych Chorągwi Ziemi Lubuskiej ZHP.