Gra Miejska „Wyklęci” – wystartowały zgłoszenia!

18 lut

Zapraszamy wszystkich na grę miejską „Wyklęci” organizowaną przez Drużynę Sztandarową Hufca Zielona Góra ZHP. Gra odbędzie się 27 lutego 2016r. Zbiórka uczestników o godzinie 14.00 na parkingu za Komendą Hufca Zielona Góra ZHP przy ul. Westerplatte 27.

W grze mogą uczestniczyć maksymalnie 4-osobowe patrole. Osoby poniżej 12 r.ż. mogą wziąć udział w grze pod opieką osoby pełnoletniej.

Więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie :  http://druzynasztandarowa.zielonagora.zhp.pl/

Na zgłoszenia czekamy do 23 lutego!

Przeniesiemy się znów  do roku 1946 –  będziesz mógł stać się rekrutem oddziału walczącego z władzą komunistyczną czasów powojennych. Twoimi zadaniami wplecionymi w fabułę gry będzie – pomoc rannym, przekazywanie informacji, śledzenie oraz propaganda. Umiejętność współpracy, zimna krew, spryt i dokładność z pewnością przydadzą się wszystkim rekrutom!

hm. Daniel Fechner