Gra miejska – „Survival- czyli jak współpracować”

29 kwi

Czuwaj!

Lubuskie Stowarzyszenie Profilaktyki Społecznej 3 maja organizuje „Grę miejską- Survival- czyli jak współpracować”. Gra miejska ma głównie na celu budowę współpracy organizacji pozarządowych i administracji samorządowej. Przedsięwzięcie ponadto będzie zawierało elementy przygody i współdziałania oraz rywalizacji między startującymi zespołami. Zachęcamy wszystkie drużyny naszego hufca do udziału w grze.

https://www.facebook.com/events/1652812414948194/

Gra rozpocznie się o godzinie 9.00 spod pomnika Żołnierzy Wyklętych. Warto być trochę wcześniej. Koniec gry przewidywany jest na godz. 11.00 pod Konkatedrą, w której odbędzie się msza z okazji III Maja. Po mszy wszyscy uczestnicy uroczystości przemaszerują pod Pomnik Konstytucji 3 Maja gdzie będą odbywały się uroczystości miejskie.

W zgłoszeniu do gry należy uwzględnić: ile zastępów z każdej drużyny bierze udział, kto jest zastępowym i namiary na tego zastępowego (telefon i mail).  W grze startuje się zastępami.

Przykładowe zgłoszenia:

9 ZDH „Dukt-Zawisza” im. THH w Gdyni
Ilość zastępów – 4
Zastęp Rysie – Zastępowy Michał Nowak „Nowy” – nr telefonu 602-72-734, mail m.nooowak@gmail.com
I tak samo kolejne zastępy.

Zgłoszenia wysyłajcie na adres lmasklak@gmail.com w polu DW wpisując: katarzyna.majcher@zhp.net.pl

phm. Bartłomiej Walkowski
Komendant Hufca Zielona Góra ZHP