Dzień Myśli Braterskiej 2021

25 sty

„Najlepszy sposób osiągnięcia szczęścia to rozsiewanie go wokół siebie” – Henry Ford

Czuwaj Drogi Zastępowy! Czuwaj Droga Zastępowo!

Raz w roku jest taki dzień, w którym każdy harcerz składa życzenia innemu harcerzowi, przyjaciołom, rodzicom i wszystkim bliskim. Jest to dzień, w którym każdy harcerz zakłada do szkoły, pracy, czy do miasta dopiero co wyprasowany mundur i z wypiętą piersią mówi „Tak! Patrzcie, ja jestem harcerzem/harcerką i jestem z tego dumny/a”. Jest to wyjątkowy dzień, ponieważ tego dnia urodził się człowiek, który swoimi ideami, pomysłami i ambicją zmienił Twoje życie, moje i wszystkich harcerzy.

Dzień Myśli Braterskiej zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie czas zaplanować jak będziecie go świętować! Mimo wszystkiego, hufcowe DMB odbyć się musi – bez żadnych wymówek!

Wszystkie informacje od organizatorów i formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=Ho024XU55kyJPfw1H9RNzXiFXt5lgEpOkD4HXeV-DetUMzc5RUNPMjg2UzhLVk9XU01LMlNaUDZNMC4u