„CZUWAJ!” w Budżecie Obywatelskim 2018

7 lis

Po raz drugi startujemy z naszym projektem w Budżecie Obywatelskim 2018! CZUWAJ! Harcerskie Centrum Rozwoju to projekt nowoczesnego budynku, w którym dzieci, młodzież i dorośli ze Związku Harcerstwa Polskiego będą mogli się kształcić się, rozwijać, tworzyć i pracować.

 

Budynek Chorągwi Ziemi Lubuskiej  ZHP i Hufca Zielona Góra ZHP znajduje się przy ul. Boh. Westerplatte 27 w Zielonej Górze i wymaga gruntownych zmian. Pracy jest dużo, ale dzięki środkom z BO 2018 będziemy mogli stworzyć miejsce na warsztaty, kursy czy zimowiska, miejsce, do którego z chęcią będziemy przychodzić, by tworzyć i się rozwijać.

 

Głosowanie zaczyna się 6.11.2017 i zakończy 30.11.2017. Nie ukrywamy, że potrzebujemy całych sił i wszystkich rąk na pokładzie, by udało nam się spełnić nasze marzenie. Drużynowi otrzymali informacje o proponowanych akcjach, każdy z Was może wyjść także z własną inicjatywą oraz koniecznie zbierać podpisy wśród rodziny, znajomych i sąsiadów.

 

Liczymy na Was, drodzy harcerze i rodzice, razem uda nam się osiągnąć nasz cel! Oddajcie głos na poz. 34 w zadaniach ogólnomiejskich.