Bajeczny Bal Karnawałowy

1 lut

Karnawał trwa! Zielonogórscy harcerze wykorzystali ten fakt i w piątek w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych bawili się na balu karnawałowym  hufca. W zabawie wzięły udział  drużyny:  pDHNS „Gaduły”, 6 DH Enigma i 8 DSH Golfsztrom. Motywem przewodnim balu były postaci z bajek,  szkoła wypełniła się wiec księżniczkami, smerfami i kotami w butach. Ogromną radość sprawiła obecność pięknej Fiony i Gucia.

Zadaniem każdej z drużyn było dokończenie wybranej przez siebie bajki. Harcerze z Golfsztromu zaśpiewali piosenkę,  kreatywnie  kończąc historię o Kaczce Dziwaczce.  Enigma zaprezentowała krótki film ekranizujący przebudzenie Królewny Śnieżki oraz piękny ślub z księciem, natomiast Gaduły wykorzystały swój talent aktorski pokazując przedstawienie ze Smerfami i  Gargamelem, które spokojnie mogłoby zostać wystawione na Broadwayu !

Nad całością przygotowań czuwał Krąg Instruktorski „Amicus”,  a za  wciąż zapełniony parkiet odpowiadał sam komendant hufca !  Nie zabrakło śmiechu, a  kocięta, smerfy , księżniczki, Gucio i Fiona  na długo zapamiętają ten karnawał. Z pewnością z  utęsknieniem odliczają dni do kolejnego balu, który już za rok!
bal karnawalowy 2014